Košík

Počet položiek 0 0.00 €

Aktuality

Chystané dubové novinky

Milí zákazníci! Nakoniec nám tie pripravy dubového nábytku trvajú dlhšie ako sme prepokladali. Asi to bude nábytkovou jarnou sezónou a teraz už horúcim letom. Na jeseň ale už budeme mať pre Vás určite aj dubové kúsky v ponuke:)! Ceny sú oproti borovici vyššie, ale zato, kúsky sú to poriadne štýlove. Nech sa páči - pár ukážok pred víkendom ...

Naše nové logo pre eko - edu hračky.

Priatelia,
našich hračiek je už toľko, že sme pre nich vytvorili Eshop na www.hravosdrevom.sk, toto krásne nové logo, pečiatku a chodime ich prezentovať na zaujímavé akcie, kde sa veľmi páčia. Najbližšie, od zajtra budeme na Korunovačných slávnostiach v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí. Teší me sa na Vás! 
Váš Domidrevo- Hravosdrevom tím.

BAJO a nova www.

Mili nasi zakaznici a priatelia! Ospravedlnujeme sa za dlhsiu odmlku v aktualitach, ale intenzivne pracujeme! Pohltila nas praca s drevenymi hrackami z krajin V4, ktorym akurat vytvarame novy Eshop. Okrem vyhradnej distribucie hraciek Fauna, sme teraz uz aj jedinym distributorom hraciek Bajo na Slovensku. Pripajame zopar fotiek na ukazku:)! (Samozrejme na nabytok nezabudame, tu tiez cakajte novinky coskoro!:)

Hračky Fauna

Vážení zákazníci!

Od júna 2015 sme sa stali výhradným distribútorom originálnych drevených hračiek značky Fauna. Začali sme s nimi chodiť na trhy a festivaly, kde je na ne zatiaľ veľmi priaznivý ohlas, takisto aj v našej predajni. Preto sme sa rozhodli ich postupne pridávať aj do nášho eshopu. Veríme, že sa Vám budú páčiť!

Toto hovorí o svojich hračkách ich tvorca, dizajnér Tibor LUKACS: 

Pre Vaše ratolesti

Tak ako konečne prišli teplé dni a počasie nás dospelých ťahá do záhrady a na terasy, deti zas ťahá na ihriská a na dvor. Pripravili sme pre Vaše ratolesti v našej ponuke nové preliezky a pieskovisko. V Eshope ešte nie sú, ale radi Vám poskytneme informácie emailom.

Hurá do záhrady!

Vážení zákazníci!

Počas jarnej a letnej sezóny je v ponuke aj záhraný nábytok! Zatiaľ pridávame aspoň fotky, onedlho bude pridaná aj skupina Záhradný nábytok

Príjemné teplé dni!

Vaše Domidrevo

Del Sol až do 12.4.2015 - 25%!

Milí naši zákazníci!
Trochu sa nám posledne ochladilo, ale kedže jar je už tu, super jarná akcia na luxusný moderný nábytok z masívu z kolekcie DEL SOL pokračuje! Až do 12. apríla 2015 Vám tento nábytok ponúkame v zľave - 25%.
Neváhajte, vynovte si Váš interiér kvalitným nábytkom, ktorý poteší oko, dušu a vydrží roky!

Stránky